< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Vice (Kodi 109240)     

Regjia: Brian A Miller

Me Aktoret: Ambyr Childers, Thomas Jane, Bryan Greenberg, Bruce Willis, Johnathon Schaech, Charlotte Kirk, Brett Granstaff, Ryan O'Nan, David Gordon, Colin Egglesfield, Cameron Brexler, Tyler J. Olson, Don Harvey


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 96 minuta


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Xhulian Majkëllsi (Bruce Willis) ka projektuar një resort bashkëkohor: Vesin, ku ndodh gjithçka dhe klientët mund të shfrenojnë fantazitë e tyre më të egra me banorët artificialë, të cilët duken, mendojnë dhe ndiejnë si njerëzit. Kur një artificiale (Ambyr Childers), bëhet e vetëdijshme dhe arratiset, ajo e gjen veten mes zjarrit të mercenarëve të Xhulianit dhe një polici (Thomas Jane), i cili është i vendosur që ta mbyllë Vesin dhe ta ndalojë dhunën njëherë e mirë.