< Kthehu tek Faqja e Meparshme

First Kill (Kodi 110274)     

Regjia: Steven C. Miller

Me Aktoret: Bruce Willis, Hayden Christensen, Gethin Anthony, Magi Avila, Charlotte Kirk, William DeMeo, Tamara Belous, Heather Johansen, Tyler Jon Olson, Chelsea Mee


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 101 minuta


Data e Publikimit: 21/07/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në një përpjekje për t’u rilidhur me djalin e tij, Denin, agjenti i suksesshëm i Uollstritit çon familjen e tij me pushime te kabina ku ishte rritur ai. Ndërkohë që Uilli dhe Deni janë për gjueti, udhëtimi i tyre merr një kthesë vdekjeprurëse kur ata dëshmojnë në vrasjen e një polici të korruptuar pasi shkon keq një grabitje banke. Kur Deni merret peng nga kriminelët, Uilli detyrohet t’i ndihmojë ata që t’i ikin shefit të policisë që po hetonte vrasjen dhe të gjejë paratë e vjedhura në këmbim të të birit.