< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Thor: Ragnarok (Kodi 110407)     

Regjia: Taika Waititi

Me Aktoret: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo, Anthony Hopkins, Jamie Alexander, Benedict Cumberbatch


Publikuesi: Marvel


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantazi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 130 minuta


Data e Publikimit: 03/11/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Thori është i burgosur në planetin Sakaar dhe duhet të garojë me kohën për t'u kthyer në Asgard dhe për të ndaluar Ragnarok dhe shkatërrimin e botës së tij që gjendet në duart e keqbërësit të fuqishëm dhe të pamëshirshëm Hela.