< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Grown Ups (Kodi 107971)     

Regjia: Dennis Dugan

Me Aktoret: Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade, Rob Schneider, Salma Hayek, Maria Bello, Maya Rudolph, Joyce Van Patten, Ebony Jo-Ann, Di Quon, Steve Buscemi, Colin Quinn


Publikuesi: Happy Madison Productions, Relativity Media


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 102 minuta


Data e Publikimit: 25/06/2010Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Vetëm sepse rritesh s’do të thotë që edhe piqesh! Superyjet e komedisë Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade dhe Rob Schneider janë në performancën e tyre më mbresëlënëse duke luajtur rolin e disa shokëve fëmijërie që ribashkohen një fundjavë për të rijetuar kohët e vjetra. S’ka rëndësi që këta pesë burra tani janë biznesmenë të respektueshëm, bashkëshortë dhe baballarë. Sapo ribashkohen, asgjë s’ka për t’i ndaluar këta fëmijë në zemër për të kaluar kohën më të mirë në jetën e tyre si të rritur. Nga njerëzit që ju sollën filmin Click, vjen ky film gazmor që vërteton se burrat do të mbeten gjithmonë djem!