< Kthehu tek Faqja e Meparshme

When the Bough Breaks (Kodi 110067)     

Regjia: Jon Cassar

Me Aktoret: Morris Chestnut, Regina Hall, Theo Rossi, Sue-Lynn Ansari, Glenn Morshower, Jaz Sinclair, Tom Nowicki, Shona Gastian, Christina Bach, Carrie Lazar


Publikuesi: Screen Gems


Zhanret: Drame, Mister


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 106 minuta


Data e Publikimit: 09/09/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Xhoni dhe Laura Tejlor janë një çift i ri dhe profesionist, të cilët duan patjetër një fëmijë. Pasi kanë shteruar të gjitha mundësitë e tjera, ata më në fund punësojnë Anën, gruan e përkryer si surrogaten e tyre, por me përparimin e shtatzënisë, përparon edhe fiksimi i saj i çmendur mbi bashkëshortin. Çifti bëhet pre e lojës vdekjeprurëse të Anës dhe duhet të luftojnë për të rimarrë kontrollin e së ardhmes së tyre para se të jetë tepër vonë.