< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Total Recall (Kodi 108384)     

Regjia: Len Wiseman

Me Aktoret: Colin Farrell, Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bryan Cranston, John Cho, Bill Nighy, Bokeem Woodbine, Will Yun Lee, Currie Graham, Steve Byers, Denise Vasquez, Stephon Fuller, Warren Belle


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 130 minuta


Data e Publikimit: 03/08/2012Pershkrimi i Filmit

Për një punëtor fabrike të quajtur Daglas Kuaid, edhe pse i martuar me një grua të bukur që ai e dashuron, udhëtimi me anë të mendjes, tingëllon si pushime të përsosura për ta larguar nga jeta e tij e tensionuar dhe nga kujtimet e tij të vërteta. Por kur proçedura shkon tmerrësisht keq, Daglasi e gjen veten një njeri në arrati, gjithmonë në ndjekje nga policia.