< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Place Beyond the Pines (Kodi 108518)     

Regjia: Derek Cianfrance

Me Aktoret: Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendes, Dane DeHaan, Emory Cohen, Ray Liotta, Rose Byrne, Ben Mendelsohn


Publikuesi: Focus Features


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 140 minuta


Data e Publikimit: 19/04/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Garuesi misterioz dhe mitik i motoçikletave, Luk (Ryan Gosling), largohet nga pista e karnavalit lëvizës ku punon dhe endet nëpër rrugicat e Nju Jorkut për të gjetur ish të dashurën e tij, Rominën (Eva Mendes), e cila para pak kohësh lindi djalin e tij. Në një përpjekje për të mbajtur familjen e tij të re, Luku heq dorë nga jeta e karnavaleve dhe i përkushtohet një serie grabitjesh bankash me ndihmën e aftësisë së tij superiore të ngarjes. Risku rritet ndërsa Luku përplaset me oficerin ambicioz të policisë, Ejvëri Kros (Bradley Cooper), i cili kërkon të ngrihet shpejt në grada brenda një rajoni të korruptuar policie.