< Kthehu tek Faqja e Meparshme

A Cure for Wellness (Kodi 110223)     

Regjia: Gore Verbinski

Me Aktoret: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth, Celia Imrie, Lisa Banes, Adrian Schiller, Susanne Wuest, Carl Lumbly, Jason Babinsky, Ivo Nandi, Magnus Krepper, Godehard Giese, Johannes Krisch


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Fantazi, Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 146 minuta


Data e Publikimit: 17/02/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kjo është historia e një punonjësi që dërgohet për të shpëtuar shefin e tij në një “qendër termale shëruese” në Evropë, por shumë shpejt ai zbulon se ka ngecur aty dhe se ai vend i shërben një qëllimi më të mbrapshtë sesa thjesht kujdesit shëndetësor të pacientëve të vet.