< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Pound of Flesh (Kodi 109409)     

Regjia: Ernie Barbarash

Me Aktoret: Jean-Claude Van Damme, Darren Shahlavi, John Ralston, Aki Aleong, Kevin Lee, Terese Cilluffo, Jason Tobin, Brahim Achabbakhe, Mike Leeder, Temur Mamisashvili, Charlotte Peters


Publikuesi: ACE Film Company


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 104 minuta


Data e Publikimit: 07/05/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Përpjekja heroike e një burri për të shpëtuar një grua në nevojë, përfundon me të që zgjohet të nesërmen pa një veshkë dhe me një plan për të marrë hak.