< Kthehu tek Faqja e Meparshme

In a Valley of Violence (Kodi 110006)     

Regjia: Ti West

Me Aktoret: Ethan Hawke, , Karen Gillan, John Travolta, Burn Gorman, Taissa Farmiga, James Ransone, Toby Huss, Larry Fessenden


Publikuesi: Focus World


Zhanret: Uestern


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 21/10/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Një udhëtar misterioz së bashku me qenin e tij, ndalon në një qytezë që njihet me emrin Denton dhe aty ai do të përplaset me një bandë, që udhëhiqet nga djali i sherifit.