< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Outlaws and Angels (Kodi 110054)     

Regjia: JT Mollner

Me Aktoret: Chad Michael Murray, Francesca Eastwood, Luke Wilson, Ben Browder, Teri Polo, Frances Fisher, Steven Michael Quezada, Madisen Beaty, Luce Rains, Keith Loneker


Publikuesi: Burnt Pictures


Zhanret: Uestern


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 119 minuta


Data e Publikimit: 25/01/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Kur disa grabitës bankash që janë në arrati marrin peng një shtëpi sa për të kaluar natën, ata do të zbulojnë se ajo që në pamje të parë duket si një familje e thjeshtë, ka shumë të papritura dhe gjatë natës rolet ndërrohen dhe hakmarrja do të jetë midis vajzave dhe prindërve të tyre.