< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Brimstone (Kodi 110160)     

Regjia: Martin Koolhoven

Me Aktoret: Guy Pearce, Carice van Houten, Kit Harington, Dakota Fanning, Paul Anderson, Carla Juri, Jack Roth, Emilia Jones, Ivy George, Vera Vitali


Publikuesi: New Sparta Films


Zhanret: Mister, Uestern


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 148 minuta


Data e Publikimit: 12/01/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Kur Liz, një vajzë që ka të gdhendur një bukuri të egër, por plot kurajë në zemër, e gjen veten e saj të përndjekur nga një predikues fanatik, ajo bën gjithçka për të mbijetuar dhe e kupton se nuk duhet të mbetet një viktimë. Një grua me forcë të patrembur që reagon me trimëri të pabesueshme në mënyrë që të ketë një jetë më të mirë ajo dhe vajza e saj.