< Kthehu tek Faqja e Meparshme

True Detective Sezoni 2 Episodi 5 Jetë Të Tjera (Kodi 110025)     

Regjia: John Crowley

Me Aktoret: Colin Farrell, Rachel McAdams, Taylor Kitsch, Kelly Reilly, Vince Vaughn, Ritchie Coster, David Morse, Christopher James Baker, Chris Kerson, Ronnie Gene Blevins, Andy Mackenzie, Timothy V. Murphy


Publikuesi: HBO Entertaiment


Zhanret: Serial


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 59 minuta


Data e Publikimit: 19/07/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Rei dhe Frenku marrin parasysh një zgjedhje të re në jetë; Eni dhe Poli ngjiten lart bregut për të ndjekur një pistë.