< Kthehu tek Faqja e Meparshme

True Detective Sezoni 2 Episodi 7 Harta e Zeza dhe Dhomat e Motelit (Kodi 110027)     

Regjia: Daniel Attias

Me Aktoret: Colin Farrell, Rachel McAdams, Taylor Kitsch, Kelly Reilly, Vince Vaughn, Ritchie Coster, David Morse, Christopher James Baker, Chris Kerson, Ronnie Gene Blevins, Andy Mackenzie, Timothy V. Murphy


Publikuesi: HBO Entertaiment


Zhanret: Serial


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 64 minuta


Data e Publikimit: 02/08/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Ndërkohë që Eni, Poli, dhe Rei i afrohen zbulimit të së vërtetës për Kasperin, rrethanat bëhen më të rrezikshme për ta dhe për të gjithë rreth tyre. Frenku merret me një tradhti të brendshme, mëson informacione të brendshme, dhe planifikon lëvizjen e tij të radhës.