< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Captive (Kodi 109673)     

Regjia: Jerry Jameson

Me Aktoret: Kate Mara, David Oyelowo, Michael Kenneth Williams, Mimi Rogers, Leonor Varela, Matt Lowe, E. Roger Mitchell, Kevin J. O'Connor, Fred Galle, Keya Hamilton, Scott Parks, Johanna Jowett


Publikuesi: Paramount Pictures


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 18/09/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në këtë film plot emocione të bazuar në fakte, një mama e vetme, në luftë me dhënien pas drogës, merret peng në apartamentin e saj nga një burrë që po i shmangej ligjit pasi ishte arratisur nga paraburgimi dhe kishte vrarë gjykatësin që ishte caktuar për çështjen e tij.