< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Aftershock (Kodi 108557)     

Regjia: Nicolás López

Me Aktoret: Eli Roth, Andrea Osvart, Ariel Levy, Nicolás Martínez, Lorenza Izzo, Natasha Yarovenko, Selena Gomez, Ignacia Allamand, Dayana Amigo, Paz Bascuñan


Publikuesi: Dimension Films


Zhanret: Horror, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 89 minuta


Data e Publikimit: 09/05/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pas një tërmeti në Kili, turistët zbulojnë se një burg aty afër në atë zonë është rrëzuar dhe të gjithë kriminelët e mbijetuar kanë arritur të arratisen. Shumë shpejt ata mësojnë se gjëja më tmerruese dhe më kërcënuese se vetë natyra mëmë, është ajo çka ajo krijoi.