< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Raw (Kodi 110305)     

Regjia: Julia Ducournau

Me Aktoret: Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Nait Oufella, Laurent Lucas, Bouli Lanners, Joana Preiss, Marion Vernoux, Denis Mpunga, Jean-Louis Sbille


Publikuesi: Focus World


Zhanret: Drame, Horror


Gjuha: Frengjisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 98 minuta


Data e Publikimit: 15/03/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Në familjen e Zhustinës, të gjithë janë veterinerë dhe vegjetarianë. Në moshën 16 vjeçe, ajo është një adoleshente me dhunti e gatshme për të filluar vitin e parë të shkollës së veterinarisë ku studion edhe motra e saj e madhe. Atje ajo nuk ka kohë fare që të rehatohet, por shpërthen menjëherë dëshira e madhe. Zhustina detyrohet të hajë mish të gjallë për herë të parë në jetën e saj. Më pas dalin pasoja të papritura ndërsa formohet vetja e saj e vërtetë.

Shikoje Falas në Kualitet HD