< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Radius (Kodi 110387)     

Regjia: Caroline Labrèche, Steeve Léonard

Me Aktoret: Diego Klattenhoff, Charlotte Sullivan, Robert Borges, Andrea del Campo, Nazariy Demkowicz, Brett Donahue, Andrea Houssin, Alicia Johnston, Garth Merkeley


Publikuesi: Epic Pictures


Zhanret: Fantastiko Shkencor, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 04/01/2018


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur Liami zgjohet nga koma pas një aksidenti me makinë, ai humbet kujtesën dhe nuk mban mend se cili është. Ndërkohë që ecën rrugës nëpër në qytet për të kërkuar ndihmë, ai gjen vetëm kufoma njerëzish të vdekur, të gjithë me sy çuditërisht të zbehtë. Vlerësimi i parë i Liamit është se një virus është i pranishëm në ajër, por shpejt zbulon një të vërtetë të tmerrshme...