< Kthehu tek Faqja e Meparshme

A Girl Walks Home Alone at Night (Kodi 109338)     

Regjia: Ana Lily Amirpour

Me Aktoret: Sheila Vand, Arash Marandi, Marshall Manesh, Mozhan MarnĂ², Dominic Rains, Rome Shadanloo, Milad Eghbali, Reza Sixo Safai, Pej Vahdat, Ray Haratian


Publikuesi: Kino Lorber


Zhanret: Horror, Triler, Romance


Gjuha: Persiane

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 02/04/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Në qytetin-fantazmë iranian Qyteti i Keq, një vend që kundërmon nga vdekja dhe vetmia, qytetarët nuk janë në dijeni që po ndiqen nga një vampir i vetmuar.