< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Admiral (Kodi 107716)     

Regjia: Andrey Kravchuk

Me Aktoret: Konstantin Khabenskiy, Elizaveta Boyarskaya, Sergey Bezrukov, Vladislav Vetrov, Anna Kovalchuk, Egor Beroev, Richard Bohringer, Oleg Fomin, Anatoliy Pashinin, Dmitriy Shcherbina


Publikuesi: Film Direction


Zhanret: Drame, Histori, Lufte


Gjuha: Rusisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 108 minuta


Data e Publikimit: 09/10/2008Pershkrimi i Filmit

Admirali Kolkak është një hero i vërtetë lufte, një bashkëshort i dashur dhe baba. Një ditë ai njihet me Anën, me dashurinë e jetës së tij dhe me gruan e shokut të tij të ngushtë. Revolucioni në zemrën e tij përballet me revolucionin në vendin e tij... Fati i tij është të bëhet Komandanti Suprem i Rusisë. Një film madhështor për një dashuri madhështore i shkruar nga Abatoli Maksimov.