< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Man with the Iron Fists (Kodi 108432)     

Regjia: RZA

Me Aktoret: Rza, Gano Grills, Eli Roth, Rick Yune, Russell Crowe, Lucy Liu, Pam Grier, Dave Bautista, Jamie Chung, Chia Hui Liu


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 107 minuta


Data e Publikimit: 02/11/2012Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në gjueti për një thesar qeveritar ari, një grup luftëtarësh vrasës dhe një ushtar britanik mashtrues, zbresin në një fshat në Kinën feudale, ku një farkëtar në pamje të parë duket i përulur, arrin të mbrojë veten dhe bashkë- fshatarët e tij.