< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Cabin Fever (Kodi 109883)     

Regjia: Travis Zariwny

Me Aktoret: Gage Golightly, Dustin Ingram, Samuel Davis, Matthew Daddario, Nadine Crocker, Randy Schulman, Louise Linton, Eli Roth, George Griffith, Tim Zajaros, Aaron Trainor


Publikuesi: IFC Midnight


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 98 minuta


Data e Publikimit: 12/05/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Historia është e njohur: të porsadalë nga kolegji, një grup prej pesë shokësh dhe shoqesh shkojnë në një kabinë të largët në pyll për një javë të fundit me festime, për t’u bërë meze për një virus të shpifur që të ha mishin, Ajo që të habit janë vdekjet indigjene që i japin një kthesë të freskët filmit horror-komedi.