< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Results (Kodi 109470)     

Regjia: Andrew Bujalski

Me Aktoret: Guy Pearce, Cobie Smulders, Kevin Corrigan, Giovanni Ribisi, Brooklyn Decker, Anthony Michael Hall, Tishuan Scott, Zoe Graham, David Bernon, Constance Zimmer, Elizabeth Berridge


Publikuesi: Magnolia Pictures


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 104 minuta


Data e Publikimit: 29/05/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Deni, i sapondarë nga gruaja, mëson se mamaja e tij ka vdekur dhe i ka lënë një pasuri multimilionere. Vendos të futet në palestër dhe të kthejë veten në formë, por bie në dashuri me instruktoren e tij. Por jo gjithçka mund të shkojë sipas planit, edhe kur ke para.