< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Every Secret Thing (Kodi 109541)     

Regjia: Amy Berg

Me Aktoret: Diane Lane, Elizabeth Banks, Dakota Fanning, Danielle Macdonald, Nate Parker, Common, Colin Donnell, Amy Tribbey, Bill Sage, Renée Elise Goldsberry


Publikuesi: Starz Digital


Zhanret: Mister


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 20/04/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një fëmijë rrëmbehet dhe vritet brutalisht nga dy vajza të vogla, të cilat vuajnë dënimin në burgun për minorenë. Por vitet kalojnë dhe sekretet midis tyre s'kanë të sosur, duke çuar kështu në përsëritjen e asaj ngjarjeje me brenda vetes, dashuri, humbje dhe vrasje.