< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Rise of the Guardians 3D (Kodi 420085)     

Regjia: Peter Ramsey

Me Aktoret: Chris Pine, Alec Baldwin, Jude Law, Isla Fisher, Hugh Jackman, Dakota Goyo, Khamani Griffin, Kamil McFadden, Georgie Grieve, Emily Nordwind, Jacob Bertrand


Publikuesi: DreamWorks Animation


Zhanret: I Animuar, Aventure, Familjar


Gjuha: Shqip, Anglisht, Italisht


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 21/11/2012Pershkrimi i Filmit

Kur shpirti djallëzor lëshon një sulm në Tokë, ekipi i Gardianëve të pavdekshëm, ngrihen dhe dalin në mbrojtje të fëmijvë të pafajshëm anembanë botës.