< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Survivor (Kodi 109420)     

Regjia: James McTeigue

Me Aktoret: Milla Jovovich, Pierce Brosnan, Emma Thompson, James D'Arcy, Dylan McDermott, Antonia Thomas, Angela Bassett, Robert Forster, Katarzyna Wolejnio, Corey Johnson, Sean Teale, Roger Rees


Publikuesi: Nu Image Films


Zhanret: Aksion, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 96 minuta


Data e Publikimit: 29/05/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Shefja e re e sigurimit në ambasadën e Shteteve të Bashkuara në Londër, ka për detyrë parandalimin e kalimit të terroristëve në territorin amerikan. Një kontroll rutinë e një dite të zakonshme pune, çon në një nga komplotet më të mëdha terroriste që rrezikojnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Me aktorë Pierce Brosnan dhe Milla Jovovich, ky film aksion triler, tregon se deri ku mund të arrijnë terrorristët për qëllimet e tyre.