< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Bridget Jones's Baby (Kodi 110041)     

Regjia: Sharon Maguire

Me Aktoret: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, Jim Broadbent, Gemma Jones, Emma Thompson, Celia Imrie, James Callis, Ed Sheeran, Lasco Atkins, Daniel Stisen, Enzo Cilenti


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 122 minuta


Data e Publikimit: 16/09/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Fokusimi i Brixhit tek jeta e saj si beqare dhe tek profesioni i saj ndërpritet kur ajo mbetet shtatzënë, por me një problem... ajo është 50% e sigurt për identitetin e babait të fëmijës së saj.