< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Skiptrace (Kodi 109939)     

Regjia: Renny Harlin

Me Aktoret: Jackie Chan, Johnny Knoxville, Bingbing Fan, Eric Tsang, Eve Torres, Winston Chao, Lanxin Zhang, Michael Wong, Joel Adrian, Pierre Bourdaud


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion, Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 107 minuta


Data e Publikimit: 02/09/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Një polic nga Hong-Kongu do të detyrohet të bashkëpunojë me një kumarxhi amerikan dhe të dy së bashku vihen në ndjekje të një krimineli me famë.