< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Adventurers (Kodi 110368)     

Regjia: Stephen Fung

Me Aktoret: Jean Reno, Qi Shu, Andy Lau, Jingchu Zhang, Eric Tsang, Karel Dobrý, Tony Yo-ning Yang, Gen Seto, David Bowles, Yi Sha


Publikuesi: Gravity Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure


Gjuha: Kineze

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 107 minuta


Data e Publikimit: 18/08/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Hajdutët më të mirë në botë bashkojnë aftësitë e tyre për të kryer vjedhjen më të madhe që është bërë ndonjëherë në Europë. Por një polic shumë i aftë francez, bie në gjurmët e tyre dhe i përndjek ata nëpër Europë, i vendosur për t'i arrestuar dhe për t'i mbyllur në burg njëherë e përgjithmonë...

Shikoje Falas në Kualitet HD