< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Breathe In (Kodi 108858)     

Regjia: Drake Doremus

Me Aktoret: Guy Pearce, Felicity Jones, Kyle MacLachlan, Amy Ryan, Alexandra Wentworth, Ben Shenkman, Hugo Becker, Lucy Davenport, Brendan Dooling, Matthew Daddario


Publikuesi: Cohen Media Group


Zhanret: Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 28/03/2014Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur një studente e huaj mbërrin në një qytezë të vogël në veri të Nju Jorkut, ajo sfidon dinamikat e marrëdhënieve të familjes që e strehon dhe u ndryshon jetën përgjithmonë.