< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Ghostbusters 3D (Kodi 420174)     

Regjia: Paul Feig

Me Aktoret: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Charles Dance, Michael K. Williams, Chris Hemsworth, Andy Garcia, Matt Walsh, Pat Kiernan, Dan Aykroyd, Bill Murray, Ernie Hudson


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aventure, Komedi, Fantazi


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 116 minuta


Data e Publikimit: 15/07/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Erin dhe Ebi janë dy shkrimtare që po shkruajnë një libër me fakte që fantazmat ekzistojnë. Pas disa vitesh, Erin fiton një vend pune të rëndësishëm për mësimdhënie në Universitetin e Kolumbias, por libri del përsëri në skenë dhe ajo pushohet nga puna. Por kur fantazmat dalin në rrugët e Manhatanit, dy gratë së bashku me skuadrën e tyre femërore janë të vetmet që mund të shpëtojnë qytetin.