< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Suicide Squad 3D (Kodi 420181)     

Regjia: David Ayer

Me Aktoret: Jared Leto, Ben Affleck, Will Smith, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Adam Beach, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jay Hernandez, Karen Fukuhara, Scott Eastwood, Cara Delevingne, Viola Davis


Publikuesi: Warner Bros.


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantazi


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 122 minuta


Data e Publikimit: 05/08/2016


  


Pershkrimi i Filmit

A.R.G.U.S, një shërbim sekret qeveritar që drejtohet nga Amanda, krijon një skuadër vrasëse që përbëhet nga kriminelët më të këqinj. Detyra e tyre është të ekzekutojnë urdhra tepër të vështirë dhe si shpërblim atyre do t'u ulen vitet e burgut nga dënimi i tyre.