< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Megan Leavey (Kodi 110320)     

Regjia: Gabriela Cowperthwaite

Me Aktoret: Kate Mara, Tom Felton, Edie Falco, Bradley Whitford, Common, Geraldine James, Will Patton, Damson Idris, Ramon Rodriguez, Jonathan Howard


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Biografi, Drame, Lufte


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 116 minuta


Data e Publikimit: 09/06/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Kur Megan Levi futet në ushtri, pas një gabimi që bën, ajo caktohet të pastrojë kolibet e qenve të ushtrisë. Aty ajo do të krijojë një miqësi me Reksin, një qen i stërvitur për të gjetur minat. Gjatë detyrës së tyre në ushtri, Megi dhe Reksi do të përfundojnë më shumë se 100 misione dhe do të bëjnë ndryshimin në fushëbetejat e rrezikshme të Irakut.

Shikoje Falas në Kualitet HD