< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Revolt (Kodi 110327)     

Regjia: Joe Miale

Me Aktoret: Lee Pace, Bérénice Marlohe, Amy Louise Wilson, Tom Fairfoot, Alan Santini, Kenneth Fok, Edwin Jay


Publikuesi: Voltage Pictures


Zhanret: Aksion, Fantastiko Shkencor, Lufte


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 87 minuta


Data e Publikimit: 01/07/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Historia e qëndresës së fundit të njerëzimit ndaj një pushtimi kataklizmik alienësh. Në fshatrat afrikanë të përpirë nga lufta, një ushtar amerikan dhe një punonjëse franceze e ndihmës mjekësore bëhen bashkë për t’i mbijetuar një sulmi alien. Lidhja e tyre do të vihet në provë ndërsa kërkojnë strehim nëpër botën e shkatërruar.

Shikoje Falas në Kualitet HD