< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Into the Woods (Kodi 109310)     

Regjia: Rob Marshall

Me Aktoret: Meryl Streep, Christine Baranski, Tammy Blanchard, James Corden, Also David Garrison, Anna Kendrick, Donna Murphy, Johnny Depp, Chris Pine, Emily Blunt, Tracey Ullman, Daniel Huttlestone, Billy Magnussen


Publikuesi: Disney


Zhanret: Aventure, Fantazi, Muzikal


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 124 minuta


Data e Publikimit: 25/12/2014


  


Pershkrimi i Filmit

"Në Pyll" është një gërshetim modern i përrallave të vëllezërve Grim në një format muzikor që ndjek përrallat klasike si "Hirushja", "Kësulëkuqja", "Xheku dhe Kërcelli", dhe "Rapunzela", të gjitha të lidhura bashkë nga një histori origjinale që përfshin një furrtar dhe gruan e tij, dëshirën e tyre për të nisur një familje dhe bashkëveprimin e tyre me shtrigën që u ka bërë një magji.