< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Star Trek Beyond 3D (Kodi 420173)     

Regjia: Justin Lin

Me Aktoret: Idris Elba, Sofia Boutella, Zoe Saldana, Simon Pegg, Chris Pine, Zachary Quinto, Karl Urban, Anton Yelchin, Deep Roy, John Cho, Shohreh Aghdashloo, Fiona Vroom, Melissa Roxburgh, Lydia Wilson, Adam DiMarco, Priya Rajaratnam, Ashley Edner, Joe Taslim


Publikuesi: Paramount Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 122 minuta


Data e Publikimit: 22/07/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Në filmin Star Trek Beyond, ekuipazhi i Entërpraizerit me kapiten Xhejms T. Kërk eksploron zonat më të largëta të hapësirës dhe aty do të ndeshet me një armik të ri dhe të mistershëm, që kërcënon se do ta zhdukë ekuipazhin, por në të njëjtën kohë i bën të mohojnë çdo gjë që dinë për Federatën.