< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Step Up 3D (Kodi 420008)     

Regjia: Jon Chu

Me Aktoret: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Sharni Vinson, Alyson Stoner, Keith Stallworth, Kendra Andrews, Stephen Boss, Martín Lombard, Facundo Lombard, Oren Michaeli


Publikuesi: Summit Entertainment, Touchstone Pictures


Zhanret: Drame, Muzike, Romance


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 107 minuta


Data e Publikimit: 06/08/2010Pershkrimi i Filmit

Producentët e filmave hit STEP UP dhe STEP UP 2: THE STREETS ribashkohen për t’ju sjellë STEP UP 3. Kërcimi urban i rrugës bëhet global në një histori të re elektrizuese me lëvizje që të lënë pa frymë. Ekipi i kërcimit Shtëpia e Piratëve vihen përballë rivalëve të tyre të vjetër, Shtëpia e Samurajve, në Kampionatin Botëror të Kërcimit. Në një betejë energjitike dhe të gjallë kundër kërcimtarëve më të mirë të hip-hopit në botë, kjo shfaqje do t’u ndryshojë jetën përgjithmonë...