< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Song to Song (Kodi 110239)     

Regjia: Terrence Malick

Me Aktoret: Ryan Gosling, Rooney Mara, Michael Fassbender, Natalie Portman, Cate Blanchett, Holly Hunter, Berenice Marlohe, Val Kilmer, Iggy Pop, Patti Smith


Publikuesi: BroadGreen Pictures


Zhanret: Drame, Romance, Muzike


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 128 minuta


Data e Publikimit: 17/03/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Në këtë histori dashurie të ngritur në skenën e muzikës së Austinit në Teksas, na shfaqen dy çifte të gërshetuar kantautorësh, Faje dhe BV, dhe mongoli i muzikës Kuku dhe kamerieres që ai fut në kurth, ndjekin suksesin në tablonë e rokënrollit përmes joshjes dhe tradhtisë.