< Kthehu tek Faqja e Meparshme

All Eyez on Me (Kodi 110303)     

Regjia: Benny Boom

Me Aktoret: Demetrius Shipp Jr., Danai Gurira, Kat Graham, Annie Ilonzeh, Dominic L. Santana, Jamal Woolard, Keith Robinson, Lauren Cohan, Cory Hardrict, Grace Gibson


Publikuesi: Summit Entertaiment


Zhanret: Biografi, Drame, Muzike


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 139 minuta


Data e Publikimit: 16/06/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Filmi tregon historinë e vërtetë dhe të patreguar më parë të rreperit, aktorit, poetit dhe aktivistit Tupac Shakur. Filmi e ndjek Shakurin që nga ditët e hershme të fëmijërisë, deri në evolucionin e tij si një nga zërat më të njohur dhe më të fuqishëm në botë dhe në fund vdekjen e tij të parakohshme në moshën 25 vjeçare.

Shikoje Falas në Kualitet HD