< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Inbetweeners 2 (Kodi 109185)     

Regjia: Damon Beesley, Iain Morris

Me Aktoret: Emily Berrington, Daisy Ridley, Freddie Stroma, Simon Bird, James Buckley, Joe Thomas, Blake Harrison, Adrian Palmer, Celeste Cotton, David Schaal, Dominique Maber, Larissa Jones, George Hewer, Cameron Caulfield


Publikuesi: Film 4


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 06/08/2014


  


Pershkrimi i Filmit

Nili, Uilli dhe Simoni marrin një ftesë nga Xhej që t’i bashkohen atij në vitin e tij të pushimit në Australi. Ai u premton se Australia është kryeqyteti i seksit në botë. Me jetët e tyre mjaft të kota, krahasuar me ditët e tyre hedoniste të shkollës dhe fundjavave legjendare me djem, kjo ishte një ofertë që ata nuk e refuzonin dot. Edhe njëherë ata e lënë përkohësisht në pritje rritjen, dhe nisin pushimet e paharrueshme me çanta shpine dhe një makinë të tmerrshme e frymëzuar nga ‘Vajza Misterioze’ e Piter Andresë. Uilli shumë shpejt do të ndeshet me djemtë për të bërë diçka kulturore, ndërkohë që ata përqendrohen tek vajzat, pijet, dhe shokët si udhëtarë të mërzitshëm.