< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Stalingrad 3D (Kodi 420102)     

Regjia: Fedor Bondarchuk

Me Aktoret: Thomas Kretschmann, Yanina Studilina, Philippe Reinhardt, Heiner Lauterbach, Pyotr Fyodorov, Georges Devdariani, Aleksey Barabash, Andrey Smolyakov, Dmitriy Lysenkov, Mariya Smolnikova


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aksion, Lufte


Gjuha: Rusisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 131 minuta


Data e Publikimit: 10/10/2013Pershkrimi i Filmit

Stalingradi është bërë ferr dhe parajsë për ata që ishin të denjë për çmime, por i vetmi shpërblim që morën ishte dashuria. Se si fituan, dhe se si nuk u mundën, kush ishin ata dhe kush ishte në anën tjetër të rrugës, çfarë sekreti kanë marrë me vete - filmi do të tregojë këtë histori.