< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Wall (Kodi 110296)     

Regjia: Doug Liman

Me Aktoret: Aaron Taylor-Johnson, John Cena, Laith Nakli


Publikuesi: Amazon Studio


Zhanret: Drame, Lufte


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 89 minuta


Data e Publikimit: 18/05/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Aaron Tejlor Xhonson dhe Xhon Sina luajnë rolin e dy ushtarëve amerikanë, të cilët janë zënë në kurth mbas një muri nga një snajper i cili luan me ta si macja me miun. Fuqia dhe shpirti i tyre testohen ndërkohë që ata luftojnë për të qëndruar gjallë dhe për të identifikuar kërcënimin.

Shikoje Falas në Kualitet HD