< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Open Season: Scared Silly (Kodi 109736)     

Regjia: David Feiss

Me Aktoret: William Townsend, Melissa Sturm, Trevor Devall, Garry Chalk, Kathleen Barr, Matthew W. Taylor, Frank Welker, Shannon Chan-Kent, Donny Lucas


Publikuesi: Sony Pictures


Zhanret: I Animuar, Komedi, Familjar, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 84 minuta


Data e Publikimit: 01/03/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Filmi fillon me Eliotin dhe kafshët e tjera që janë në kamping duke treguar një histori për një ujk të frikshëm që jeton në pyllin e tyre. Por Bugu është I tmerruar nga kjo histori dhe vendos mos të bëjë më kamping deri sa ujku të jetë zhdukur. Elioti bashkohet me kafshët që Bugu ta mposhtë frikën dhe kështu ata futen në një aventurë të re plot humor.