< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Hail, Caesar! (Kodi 109798)     

Regjia: Ethan Coen, Joel Coen

Me Aktoret: Josh Brolin, George Clooney, Alden Ehrenreich, Ralph Fiennes, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Frances McDormand, Channing Tatum, Jonah Hill, Veronica Osorio, Heather Goldenhersh, Alison Pill, Max Baker


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 106 minuta


Data e Publikimit: 05/02/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Përshëndetje Cezar! Ndjek një ditë në jetën e Edi Maniksit, një ndërmjetës Hollivudi për Capitol Pictures në vitin 1950, i cili pastron dhe zgjidh problemet për emrat dhe yjet e mëdhenj në industri. Por kur zhduket ylli i studios Berd Uitloku, Maniksit i duhet të merret me më shumë sesa thjesht një zgjidhje.