< Kthehu tek Faqja e Meparshme

PS I Love You (Kodi 109387)     

Regjia: Richard LaGravenese

Me Aktoret: Hilary Swank, Gerard Butler, Lisa Kudrow, Harry Connick jr., Jeffrey Dean Morgan, Kathy Bates, James Marsters, Nellie McKay, Gina Gershon, Christopher Whalen, Dean Winters


Publikuesi: Warner Bros


Zhanret: Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 126 minuta


Data e Publikimit: 21/12/2007


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një vejushë e re zbulon se burri i saj i fundit i ka lënë 10 mesazhe për të lehtësuar dhimbjen dhe që të fillojë një jetë të re.