< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Tumbledown (Kodi 109768)     

Regjia: Sean Mewshaw

Me Aktoret: Jason Sudeikis, Rebecca Hall, Rose Byrne, Joe Manganiello, Blythe Danner, Beau Bridges, Michael McKean, Dianna Agron, Richard Masur, Griffin Dunne, Maggie Castle, Meredith Prunty


Publikuesi: Starz Digital


Zhanret: Komedi, Muzike, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 05/02/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Një grua e re vuan për të vazhduar me jetën e saj pas vdekjes së bashkëshortit, një këngëtar i njohur folku, kur një shkrimtar i stuhishëm nga Nju Jorku e detyron atë të përballet me humbjen e saj dhe me rrethanat e errëta të vdekjes së tij.