< Kthehu tek Faqja e Meparshme

God Help the Girl (Kodi 109268)     

Regjia: Stuart Murdoch

Me Aktoret: Emily Browning, Olly Alexander, Hannah Murray, Pierre Boulanger, Cora Bisset, Sarah Swire, Mark Radcliffe, Stuart Maconie, Ann Scott-Jones, Josie Long


Publikuesi: British Film Company


Zhanret: Drame, Muzikal, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 111 minuta


Data e Publikimit: 05/09/2014


  


Pershkrimi i Filmit

Iv, një vajzë me probleme emocionale dhe e shtruar në spital fillon të ndiehet më mirë kur shkruan tekste këngësh. Njohja me Xhejmsin dhe Kasin, dy muzikantë të thjeshtë, do ta bëjë Ivën që të kalojë verën më të mirë të jetës së saj.