< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Step Up 5: All In (Kodi 109073)     

Regjia: Trish Sie

Me Aktoret: Ryan Guzman, Briana Evigan, Izabella Miko, Alyson Stoner, Adam G. Sevani, Lorella Boccia, Stephen Boss, Misha Gabriel Hamilton, Luis Rosado, Karin Konoval, Chadd Smith, Mari Koda, Martín Lombard, Christopher Scott


Publikuesi: Summit Entertainment


Zhanret: Drame, Muzike, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 111 minuta


Data e Publikimit: 08/08/2014Pershkrimi i Filmit

Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për një fitore që mund të përcaktojë ëndrrat dhe karrierat e tyre.