< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Counselor (Kodi 108746)     

Regjia: Ridley Scott

Me Aktoret: Michael Fassbender, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Javier Bardem, Brad Pitt, Toby Kebbell, Rosie Perez, Dean Norris, Natalie Dormer, Goran Visnjic


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Krim, Drame, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 138 minuta


Data e Publikimit: 25/10/2013Pershkrimi i Filmit

Një avokat i pasur dhe i suksesshëm, Avokati, është gati për t’u martuar me të fejuarën e tij por shumë shpejt ngatërrohet në një komplot të ndërlikuar droge me një ndërmjetës të njohur si Uestrej. Plani përfundon duke marrë një kthesë të tmerrshme dhe ai duhet të mbrojë veten dhe nusen e tij të ardhshme ndërsa e vërteta e biznesit të drogës zbulohet dhe objektivët por eliminohen.