< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Mother! (Kodi 110382)     

Regjia: Darren Aronofsky

Me Aktoret: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Ed Harris, Domhnall Gleeson, Jovan Adepo, Cristina Rosato, Brian Gleeson, Stephen McHattie, Kristen Wiig, Stefan Simchowitz


Publikuesi: Paramount


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 121 minuta


Data e Publikimit: 15/09/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Shkarkojeni Falas

Një çift jetojnë të qetë dhe të lumtur në shtëpinë e tyre të izoluar dhe mjaft të madhe derisa vizitorë të panjohur dhe të çuditshëm, një burrë dhe një grua, shfaqen papritur dhe aty fillon makthi i tyre.